Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi YI Outdoor IP Camera - Venkovní chytrá IP kamera

Kód: 1188
203 hodnocení
Značka: Xiaomi
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi YI Outdoor IP Camera - Venkovní chytrá IP kamera

KAMERA JE OFICIÁLNÍ EU DISTRIBUCE S ČESKÝM ADAPTÉREM

Aplikace: YI Home app ke stažení - Android / iOS.

Nově Aplikace i pro PC a Mac
https://www.yitechnology.com/yi-home-pc-app

Český návod ke stažení zde

 K kameře doporučujeme zakoupit naší paměťovou kartu! Proč?
- karty máme osvědčené, že fungují na výbornou!
- jsou značkové a kvalitní
- máte jistotu dokonalé spolupráce

Vyhněte se tedy situaci, že jsou karty pomalé a kamera je neakceptuje.
32GB - zde
nebo
64GB - zde


yi-EU-distribuce

Více než kamera
Xiaomi YI strávili více než 4 roky vývojem svých bezpečnostních kamer. Nejde jen o technologii, ale i o designové řešení, které jsou propracované do nejmenších detailů. Xiaomi YI není pouze bezpečnostní kamera, ale Váš osobní strážce.

Odolná konstrukce a kvalitní materiály
Bezpečnostní kamera Xiaomi YI Outdoor je konstruována pro maximální odolnost vůči vlivům počasí. Její tělo dokáže odolat silnému dešti, sněhu, prachu, nízkým nebo vysokým teplotám. Tato IP kamera si dokáže bez problémů poradit is přímým slunečním zářením.

Prozkoumejte svět
Outdoorová IP kamera Xiaomi disponuje senzorem snímání obrazu, který dokáže zachytit ostré a jasné snímky od tmavých podzemních garáži, až po sluneční nádvoří. Při použití bezpečnostní kamery Xiaomi se nemusíte bát vhodnosti její umístění.

Krystalicky čistý obraz
Schopnost zaznamenat obraz v rozlišení 1080p s 20 snímky za sekundu, spolu s funkcemi automatického vyvažování bílé a WDR zajistí neustále jasný obraz s dokonalými barvami bez prosvětlených nebo tmavých míst, která by jinak záznam znehodnotily.

Široký zorný úhel
Xiaomi YI outdoorová kamera dokáže snímat až se 110° zorným úhlem. Celé její tělo je upevněno na otočném držáku díky kterému se můžete podívat kamkoli budete chtít a to pouze přes váš mobilní telefon.

Noční vidění
12 850nm infračervené noční vidění podporuje automatický filtr pro noční vidění, který se automatický aktivuje při slabém osvětlení. Noční vidění se snímkovou rychlostí 20 fps poskytuje plynulé videozáznamy bez artefaktů duchů. IR LED noční vidění poskytuje vizuální dosvit až do vzdálenosti 15 metrů.

Vzdálené ovládání
Stačí si do mobilního telefonu nebo počítače nainstalovat bezplatnou Xiaomi Yi home aplikaci a můžete začít sledovat dění před Vaší kamerou odkudkoliv ze světa, nechat si zaslat upozornění při detekci pohybu nebo sledovat dění i za tmy, díky nočnímu vidění. 

Inteligentní detekce pohybu
Pokročilé algoritmy dokáží detekovat každý pohyb před kamerou. Abyste se mohli vyvarovat množství falešných poplachů. V IP kameře Xiaomi můžete nastavit citlivost detekce nebo časové periody v nichž bude prostor monitorován. Navíc při detekci pohybu kamera spustí alarm, který by měl potencionálního pachatele odehnat.

YI Cloud od Xiaomi
Pokud chcete aby Váš záznam z kamery byl vždy v bezpečí máte možnost využít službu Cloud YI od společnosti Xiaomi. Zde se Vám bude za měsíční poplatek nahrávat záznam z Vašich IP kamer a Vy k němu budete mít kdykoli přístup.Xiaomi YI Outdoor také disponuje vstupem na microSD karty až do velikosti 64 GB, kde se Vám ukládá záznam ke kterému máte kdykoliv přístup.

3-metrový napájecí kabel
Součástí balení je síťový adaptér a také 3-metrový USB napájecí kabel, díky kterému nebude problém najít vhodné místo pro venkovní umístění IP kamery.

12345687910011121331415 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×