Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

Kód: 1394
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Na dotaz

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension je chytrý LED pásek, který slouží k prodloužení chytrého osvětlení Yeelight Lightstrip Plus. Extension tedy sám o sobě nesvítí, ale je nutné ho připojit k základnímu světlu. Pásek takto lze nastavit až na 10 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

Je nástavec k prodloužení chytrého LED pásku Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus. Základní balení se s pomocí těchto metrových nástavců dá prodloužit až na 10 metrů, což už je opravdu hodně světla.  Díky jednoduchému systému propojení, trvá instalace pouhých několik málo vteřin. Po připojení se chová jako jeden kus. Samostatně tedy nefunguje, ale slouží jen jako rozšíření. Délka jednoho balení je 1 metr.

Pro více informací o tomto osvětlení se podívejte na základní balení Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Yeelight aurora lightstrip plus amazon alexa google assistantXiaomi Yeelight světelnej led pásekXiaomi Yeelight lightstrip plus smart led pásek recenze 8Xiaomi Yeelight lightstrip plus světelnej led pásek 3Xiaomi Yeelight lightstrip plus smart led pásek 4Xiaomi Yeelight lightstrip plus smart led pásek nejlevnejsi 5Xiaomi Yeelight lightstrip plus smart led pásek heureka 7Xiaomi Yeelight lightstrip plus smart led pásek smart home 9

 

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×