Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Smart Pet Fountain - Fontána pro malé, střední psy a kočky

Kód: 9709
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
1 388 Kč 1 147,11 Kč bez DPH
Na dotaz

Fontána pro kočky s objemem 2000ml, výška fontány: 19,1cm, průměr: 17,7cm, materiál: plast, bílá barva, protiskluzová, se zásobníkem, chytrá, na vodu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Smart Pet Fountain - Fontána pro malé, střední psy a kočky

Dopřejte vašim mazlíčkům čerstvou a čistou vodu

V chytré fontáně Xiaomi Smart Pet Fountain bude neustále proudící voda, která představuje čistý a spolehlivý zdroj pitné vody pro domácí zvířata. Svým provedením je fontána vhodná pro kočky a menší psy. Voda v Xiaomi Smart Pet Fountain neustále obíhá pomocí cirkulačního vodního okruhu. Implementovaný filtrační systém a použité materiály se postarají o čistotu a zdravotní nezávadnost vody pro vaše zvířecí parťáky. 7° úhel sklonu je zcela ideální pro pohodlné pití. Chytrá fontána Xiaomi Smart Pet Fountain má 2litrovou nádobu na vodu.

Klíčové vlastnosti fontány Xiaomi Smart Pet Fountain

 • Čtyřúrovňový filtrační systém — Membrána z PP s mikropóry, PET bavlna, aktivní uhlíkové granule, pryskyřice pro výměnu iontů
 • Neustále okysličená voda díky cirkulačnímu okruhu
 • Sklon 7° pro ideální úhel pití
 • Chytrá fontána vhodná pro kočky a menší psy
 • Tichý chod
 • Možnost ovládání přes aplikaci
 • Dva režimy dávkování vody — Normální režim (24 hodin), Inteligentní režim (časté dávkování vody přes den, přerušované v noci)
 • Průzor na fontáně vám umožní sledovat aktuální hladinu vody
 • LED indikátory provozu a nutnosti doplnění vody
 • 2litrová nádoba na vodu
 • Xiaomi Smart Pet Fountain stojí na 4 protiskluzových nožkách a opletený napájecí kabel je odolný vůči prokousnutí

Účinný filtrace se postará o čistou a chutnou vodu pro vaše mazlíčky

Xiaomi Smart Pet Fountain je vybavena důmyslným hloubkovým filtračním systémem, který sestává ze 4 částí. Díky tomu odstraní jemné částice jako jsou chlupy, zbytkový chlor včetně iontů vápníku a hořčíku. Vaši mazlíčky si tak dopřeji zdravější, chutnější a neustále čerstvou vodu.

Prvky filtračního systému chytré fontány Xiaomi Smart Pet Fountain:

 • Membrána z PP s mikropóry
 • PET bavlna
 • Aktivní uhlíkové granule
 • Pryskyřice pro výměnu iontů

Xiaomi Smart Pet Fountain vyniká tichým chodem

Fontána je přesně vysoká tak, aby nedocházelo k rušivému šplouchání. Voda proudí tiše a horní čerpadlo napomáhá snížit rezonanci. Třístupňové tlumení minimalizuje hluk vycházející z fontány Xiaomi Smart Pet Fountain.

 • Tichý vývod fontány s ideální výškou
 • Tichá struktura rozdělení vodního okruhu
 • Zavěšené čerpadlo pro snížení hluku

Pohodlné dálkové ovládání přes aplikaci

Nainstalujte si na vaše chytré zařízení aplikaci Mi Home a dostávejte žádoucí upozornění na potřebu vyčištění fontány, doplnění vody nebo vyměnění filtru. Kliknutím na funkční tlačítko můžete přepínat mezi režimy pro každodenní používání.

 • Normální režim — 24hodinové dávkování vody
 • Inteligentní režim — časté dávkování vody přes den a přerušované dávkování vody v noci

Kontrolky pro přehledné sledování v reálném čase

Stačí letmý pohled a budete přesně vědět, jaký je stav fontány Xiaomi Smart Pet Fountain. Pokud je vody v nádrži málo, dioda svítí červeně. V tělu fontány je umístěno průhledné okénko, které vám umožní sledovat množství vody v reálném čase.

Xiaomi Smart Pet Fountain s funkcí automatického vypnutí

Jakmile zvednete rukojeť, fontána Xiaomi Smart Pet Fountain se automaticky vypne. Vy tak můžete snadno doplnit nebo vyměnit vodu. Po nasazení víka zpátky se fontána opět uvede do provozu.

Fontána se neucpává a hladce dávkuje vodu

Nečistoty, chlupy nebo vlasy mohou způsobit zacpání čerpadla. Právě proto má fontána Xiaomi Smart Pet Fountain filtr s dělenou konstrukcí a magnetickými levitačními lopatkami ventilátoru. Ty snadno odpojíte k zajištění pravidelné údržby.

Xiaomi Smart Pet Fountain se zjednodušenou konstrukcí a oddělenými napájecími okruhy

Napájecí obvodu jsou u fontány Xiaomi Smart Pet Fountain skryté a oddělené od vodního obvodu. Světlou nádobu na vodu v případě potřeby snadno vyčistíte.

Kvalitní a nezávadné materiály

Fontána Xiaomi Smart Pet Fountain byla pečlivě testována autorizovanou zkušební agenturou. Nádržka na vodu a víko splňují přísné požadavky na materiály, které přichází do styku s potravinami. Vaši mazlíčci tak dostanou čistou a bezpečnou vodu.

Fontána Xiaomi Smart Pet Fountain má 2litrovou nádobu

Pokud se chystáte pryč na delší dobu a nemůžete vzít svého čtyřnohého mazlíčka s sebou, nezoufejte. S pomocí chytré fontány Xiaomi Smart Pet Fountain zajistíte své kočce dostatek vody pro 4-7 dní díky 2litrové kapacitě. V případě výpadku proudu lze ve víku uchovávat nouzové množství pitné vody.

Promyšlené bezpečnostní prvky

Fontána Xiaomi Smart Pet Fountain disponuje bezpečnostními prvky, které vám mohou v době vaší nepřítomnosti dodat potřebný klid. Xiaomi Smart Pet Fountain má nylonový opletený kabel odolný vůči pokousání, inteligentní vypínání, dvouvrstvou podložku pro zajištění lepší stability a vypnutím indikátoru (v aplikaci Mi Home) pro klidnější spánek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí mazlíčci
Určení: Pro psy, Pro kočky
Materiál: Plast
Průměr: 17,7 cm
Výška: 19,1 cm
Objem: 2 000 ml
Barva: Bílá
Vlastnosti: Protiskluzová, Se zásobníkem, Chytrá, Na vodu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×