Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Smart Camera C200 - bezpečnostní kamera

Kód: 8300
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
617 Kč 509,92 Kč bez DPH
Na dotaz

Chytrá kamera s rozlišením obrazu 1 920 × 1 080 megapixelů zobrazuje video i ve velmi špatných světelných podmínkách, aniž by na sebe upozornila. Pro bezpečné sledování vašeho domova je tedy ideální. Navíc díky obousměrným hlasovým hovorům lze komunikovat s kýmkoliv, kdo se právě doma nachází. Své záznamy můžete ukládat pomocí více způsobů, např. díky Micro SD kartě nebo cloudovému úložišti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Smart Camera C200 - bezpečnostní kamera

Inteligentní kamera Xiaomi C200 nabízí rozlišení 1 920 × 1 080 megapixelů, Full HD obraz a zobrazuje ostré a plynulé video. Kamera také podporuje technologii WDR, díky níž kamera dobře funguje v náročných světelných podmínkách. 940nm infračervené LED diody zajišťují vylepšené noční vidění. Záznamy se ukládají například v bezpečném cloudovém úložišti a celý přenos dat je šifrován. Duální motorová otáčecí hlava umožňuje kameře zachytit celý 360° horizontální pohled a 106° vertikální pohled. Kameru propojíte s mobilním telefonem a v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home můžete pozorovat, co se děje u vás doma během vaší nepřítomnosti.

Jaké jsou výhody kamery Xiaomi Smart Camera C200?

Díky 1080p Full HD videu a 2MPx čočce je kvalita obrazu velmi dobrá a s podporou WDR vypadají snímky i v protisvětle jasně a detailně. 940nm infračervené světlo nabízí jasnější noční snímky, aniž by červené světlo oslňovalo osoby nebo domácí mazlíčky v místnosti. Kamera navíc podporuje až 16× rychlejší přehrávání videa uloženého na SD kartě.

Xiaomi Smart Camera C200 obsahuje dvouosý motor otáčení s 360° horizontálním pozorovacím úhlem a 106° vertikálním pozorovacím úhlem. Místnost, ve které se kamera nachází, tak bude dokonale zmapována.

Zcela nový algoritmus AI pro detekci člověka poskytuje rychlejší rozpoznání obrysů a automatické sledování při každém pohybu. Zároveň efektivně filtruje falešné poplachy.

K dispozici je také plné šifrování dat pro ochranu soukromí. Tento systém dokáže zásadně zabránit úniku soukromí způsobeným streamováním videa, paděláním zařízení atd.

Pro koho je Xiaomi Smart Camera C200 určená?

Inteligentní kamera Xiaomi Smart Camera C200 je určená pro běžného uživatele, který chce mít přehled o pohybu ve své domácnosti.

Čím vás Xiaomi Smart Camera C200 dostane?

Kamera podporuje tři způsoby ukládání záznamů: kartu Micro SD s kapacitou až 256 GB, zařízení NAS (jako je Mi Wi-Fi a další zařízení s úložištěm připojeným k síti) a klasický cloud, takže můžete svá data v klidu zálohovat.

Záznamy si může prohlížet více uživatelů na více zařízeních (mobil, tablet), přístup k videu je tedy možný třeba pro celou rodinu. Jak už je u těchto produktů zvykem, záznamy lze sledovat pomocí aplikace Mi Home/Xiaomi Home. Stačí aplikaci do zařízení stáhnout, otevřít ji, vyhledat zařízení a připojit se ke kameře.

Je libo se spojit s vaším domovem? Obousměrné hlasové hovory v reálném čase jsou možné, takže není problém komunikovat se svými blízkými bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Xiaomi Smart Camera C200 lze nainstalovat buď na stůl, okno, strop nebo stěnu. Obsahuje šroubovací příslušenství pro snadnou instalaci, takže ji zvládne i méně zručný člověk. Aby kamera fungovala spolehlivě, doporučujeme ji neumisťovat do příliš vlhkého prostředí nebo místo, kde by mohlo hrozit poškození fotoaparátu vodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí IP kamery
Detekce pohybu: Ano
Hmotnost: 256 g
Horizontální úhel záběru: 360°
Kompatibilita: Google Assistant a Amazon Alexa
Kompatibilita s OS: Android 8.0 nebo iOS 12.0 a vyšší
Komprese videa: H.265
Konektivita: 2.4GHz Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n/2.4GHz
Maximální rozlišení videa: 1 920 × 1 080 pixelů (FullHD)
Mobilní aplikace: Mi Home/Xiaomi Home
Napájení: 5V DC 2A
Objektiv: 2 MPx
Rozměry: 109 × 75 × 75 mm
Rozšíření úložiště: karta microSD (256 GB)
Vertikální úhel záběru: 106°
Vestavěný mikrofon a reproduktor: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×