Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Mi Scooter 4 Pro - Elektrická koloběžka

Kód: 6927
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
14 495 Kč 11 979,34 Kč bez DPH
Na dotaz

Elektrická koloběžka s motorem o výkonu 350 W (max 700 W). Maximální rychlost 25 km/h. Dojezd až 45 km. 10“ bezdušová pneumatika Xiaomi DuraGel. Max úhel stoupání 20°. Tři rychlostní režimy. Multifunkční ovládací panel, prodloužená řídítka, 2,5W světlomet, zadní světlo, boční a zadní odrazky, regenerativní brzdový systém E-ABS s ochranou proti zablokování. Aplikace Xiaomi Home jako chytrý jízdní asistent. Lehká a skladná, vyrobená ze slitiny leteckého hliníku. Hmotnost 17 kg. Max. zátěž 120 kg. Výška jezdce 120 – 200 cm. Věk jezdce 16-50 let. Stupeň krytí IPX4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Scooter 4 Pro - Elektrická koloběžka

Koloběžka! Dopravní prostředek, který nestárne, naopak... Koloběžka prošla za ty roky, co jí známe řadou změn – důkazem toho je i tato moderní elektrická koloběžka od společnosti Xiaomi.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

  • Český NÁVOD naleznete ZDE
  • Mobilní aplikace: Mi Home Android / iOS
  • BEZ APLIKACE XIAOMI HOME NENÍ MOŽNÉ POUŽÍVAT

Hlavní přednosti

  • elektrická koloběžka s motorem o výkonu 350 W (max 700 W)
  • maximální rychlost 25 km/h
  • dojezd až 45 km
  • 10“ pneumatika Xiaomi DuraGel
  • 3 rychlostní režimy
  • regenerativní brzdový systém E-ABS s ochranou proti zablokování

Elektrický motor

Dnešní koloběžky nejsou jen a pouze o pohonu našich nohou, dnes už Vás koloběžka povozí i sama. Konkrétně tato elektrická koloběžka je poháněna motorem o výkonu 700 W, díky kterému je schopná vyvinou rychlost až 25 km/h. A to už je panečku jízda! Dojezd koloběžky pak činí skvělých 45 km.

10“ bezdušová pneumatika DuraGel

Aby byla jízda na koloběžce plynulá a pohodlná, je koloběžka vybavena velkými 10“ bezdušovými pneumatikami Xiaomi DuraGel se samotěsnící vrstvou, takže se nemusíte bát propíchnutí.

Lehká a skladná

Koloběžka je vyrobena ze slitiny leteckého hliníku, díky čemuž je neuvěřitelně odolná, ale zároveň také neuvěřitelně lehká. Jistě také oceníte možnost koloběžku složit do skladnější verze, což oceníte především při přepravě a cestování s koloběžkou.

Systém obnovy kinetické energie (KERS)

Tento systém obnovy kinetické energie dokáže obnovit kinetickou energii z každého brzdění a jízdy bez motoru a převést ji na využitelnou elektrickou energii k dalšímu prodloužení dojezdu. Efektivitu obnovy energie lze nastavit v aplikaci Xiaomi Home tak, aby odpovídala individuálním potřebám.

Elektrická koloběžka s motorem o výkonu 350 W (max 700 W). Maximální možná rychlost 25 km/h. Dojezd až 45 km. 10“ bezdušová pneumatika Xiaomi DuraGel se samotěsnící vrstvou. Maximální úhel stoupání 20°. Tři rychlostní režimy (0-6 km/h, 0-20 km/h a 0-25 km/h). Magnetický nabíjecí port a víko. Chytrá správa baterie BMS s ochranou proti zkratu, nadproudu, přebití, nadměrnému vybití, s tepelnou ochranou a s ochranou proti podpětí na bázi automatického režimu spánku. Multifunkční ovládací panel, citlivá ručně ovládaná škrtící klapka, pohodlná prodloužená řídítka. 2,5W světlomet, zadní světlo, boční a zadní odrazky, regenerativní brzdový systém E-ABS s ochranou proti zablokování. Aplikace Xiaomi Home jako chytrý jízdní asistent. Lehká a skladná, vyrobená ze slitiny leteckého hliníku. Rozměry 1198 x 1240 mm. Hmotnost 17 kg. Max. zátěž 120 kg. Výška jezdce 120 – 200 cm. Věk jezdce 16-50 let. Stupeň krytí IPX4. Doba nabíjení cca 8-9 hodin. Kapacita baterie 446 Wh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrokoloběžky a příslušenství
Bluetooth: Ano, 4.1
Bluetooth verze:: 4.1
Brzdy: Elektronické rekuperační s E-ABS, Kotoučové
Hmotnost [kg]: 16,5
Kapacita baterie [mAh]: 12400
Kapacita baterie [Wh]: 474
Maximální dojezd [km]: 45
Maximální nosnost [kg]: 120
Maximální rychlost [km/h]: 25
Maximální úhel stoupání [°]: 20
Průměr předního kola [palce]: 10
Průměr zadního kola [palce]: 10
Přední světlomet: Ano
Rozměr rozložená [mm]: 1198 x 484 x 1240
Stojánek: Ano
Výkon [W]: 350

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×