Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential - Robotický vysavač

Kód: 4846
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
3 556 Kč 2 938,84 Kč bez DPH
Na dotaz

Ovladatelný přes telefon - aplikace v anglickém jazyce, Sací tlak až 2200 Pa, Samostatné senzory pro efektivní úklid, 2 boční kartáčky, HEPA filtr (součást balení), Funkce mopování, 200 ml nádobka na vodu, Čerpadlo pro přesnou regulaci vody, Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu od místa, kde přerušil, Li-Ion baterie, Gyroskopická navigace, Maximální plocha vysávání až 120 m2

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential - Robotický vysavač

Představení robotického vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Tento chytrý robotický vysavač Xiaomi Mi může začít s vysáváním vašeho domu ihned, jakmile odejdete do práce. Má vysoký sací výkon díky kvalitnímu japonskému motoru značky NIDEC se sacím tlakem až 2200 Pa. Kvalitní 2500 mAh Li-Ion baterie udrží robot v chodu až 90 minut, poté si vysavač sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Nemusíte se skutečně o nic starat. Pouze vysypete nádržku se smetím. Jak je u Xiaomi dobrým zvykem, veškeré nastavení i samotný průběh čištění můžete sledovat přes mobilní aplikaci Mi Home (Android / iOS), v anglické lokalizaci.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

Výkonný motor japonské značky NIDEC

Základem každého kvalitního vysavače je pořádný motor. U robotického vysavače Xiaomi Mi byl nasazen výkonný motor japonské značky NIDEC, který disponuje sacím tlakem až 2200 Pa. Silný motor přijde vhod právě na koberce s delším vlasem nebo při vysávání podél zdí, což je tradiční slabina ostatních robotických vysavačů. Právě k tomu slouží dvojice bočních kartáčků, které nečistoty a prach vhání pod sací jednotku vysavače a pomáhají tak pokrýt maximum uklízeného prostoru.

Funkce mopování

Xiaomi Mi zvládne vysávání a mokré vytírání zároveň. Po nainstalování nádobky na vodu o objemu 200 ml se vysavač automaticky přepne do módu mopování.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential disponuje stejně, jako model S5 Max elektronickým vodním čerpadlem pro přesnou regulaci vody.

Do nádobky na vodu nikdy nelijte čistící přípravek! Použít můžete pouze čistou vodu. V případě použití čistícího přípravku dojde k ucpání čerpadla a následného poškození vysavače.

Gyroskopická navigace

Gyroskopická navigace dosahuje téměř dokonalého pokrytí uklizených podlah. Zajišťuje lepší orientaci v prostoru a tím zkracuje dobu úklidu. Zároveň zabraňuje opakovaným přejezdům stejného místa.

Překonávání překážek

Máte doma mezi místnosti přechodové lišty? I s těmi si robotický vysavač Xiaomi Mi poradí. Dokáže přejíždět přechodové lišty až do výše 1,5 cm. Jistě také oceníte, že vám díky své výšce pouhých 8,15 cm uklidí i pod sedačkou, postelí a jiným nábytkem.

Bez starostí, vysavač se o své nabíjení postará sám

S použitím senzorů vysavač lokalizuje nabíjecí stanici. Potom, co je místnost vysátá, se automaticky vrací nejkratší možnou cestou zpět do stanice. Pokud v průběhu vysávání klesne baterie na 20 %, vysavač se sám vrátí do nabíjecí stanice a dobije se na 80 %. Poté pokračuje v úklidu přesně tam, kde přestal.

Ovládání přes mobilní aplikaci

Ovládací aplikace Mi Home sdružuje ovládání kompletní chytré domácnosti v podání Xiaomi a jejich partnerů.

Na aplikaci je skvělé, že je připojena skrze váš Xiaomi účet ke všem prvkům chytré domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste spustili vysávání podlahy, nebo zkontrolovali, kolik máte doma stupňů.

Díky aplikaci Mi Home si můžete naplánovat, kdy a jak často bude váš robotický pomocník vysávat, případně mu jednorázově pokyn k vysávání zadat, byť už budete třeba sedět v práci. Dále můžete ovládat sací výkon a prohlédnout si trasu, kterou vysavač během práce urazil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Baterie: Li-ion
Doba provozu: 90 min
Filtrace: HEPA type filtr
Funkce magnetické pásky: ne
Hlučnost: 58 dB
Hmotnost: 3,4 kg
Kapacita baterie: 2500 mAh
Kategorie: Chytré domácí spotřebiče
Max. plocha pokrytí: 120 m2
Možnost mopování: ano
Načasování úklidu: ne
Název aplikace: Mi Home
Objem nádobky na vodu: 200 ml
Objem odpadní nádoby: 420 ml
Ovládání přes telefon: Ano
Podporované typy povrchů: Všechny
Rozměry vysavače: 35 x 35 x 8,2 cm
Wi-Fi: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×
Update cookies preferences