Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Náhradní HEPA filtr pro vysavače Roborock - S5, S5 Max, S6, S6 MaxV, S6 Pure, E4, E5 - 2ks

Kód: 6882
Neohodnoceno
Značka: OEM
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Příslušenství k vysavačům. Náhradní HEPA filtr (2ks) je určený k zachycování nejjemnějších prachových částic a alergenů. Vhodné pro vysavače Roborock modely S5, S5 Max, S6, S6 MaxV, S6 Pure, E4 a E5. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní HEPA filtr pro vysavače Roborock - S5, S5 Max, S6, S6 MaxV, S6 Pure, E4, E5 - 2ks (OEM)

Filtr pro Xiaomi používá filtrační materiál třídy E11 k efektivnímu filtrování prachu. Efektivní filtrace eliminují sekundární znečištění. Účinnost filtrace 0.3pm > 99.2%. Síť filtru pohodlně zachycuje prach a prochází čistý vzduch. Současně je povrch filtru vybaven nylonovým hrubým filtrem, který dokáže zpomalit proces zanesení filtru od nečistot.

Pokud uživatel zapomene nebo nesprávně umístí filtr do robotického vysavače Xiaomi, senzor zajistí, aby byl uživatel upozorněn, že je zapotřebí překontrolovat uložení tohoto filtru.

Výrobce doporučuje měnit filtr přibližně každých 3-6 měsíců, dle intenzity používání. Výměna filtru také napomáhá k obnovení sacího výkonu vysavače.

 Obsah balení: 2ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Doporučená výměna:: každé 2-3 měsíců (dle intenzity používaní)
Modely:: S5/S5 Max/S6/S6 MaxV/S6 Pure/E4/E5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×