Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Ochranná tvrzená 3D Folie pro Amazfit GTS 2 Mini

Kód: 2632
Neohodnoceno
Značka: PRO
175 Kč 144,63 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

To nejlepší ochranné tvrzené sklo pro Vaše Amazfit GTS 2 Mini, které zabraňuje vzniku škrábanců a rozbití displeje. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a pomohou Vám i hadříky na čištění, které jsou součástí balení. 3D sklo má tvrdost 7H, takže na něm nevzniknou škrábance způsobené vnějšími vlivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná tvrzená 3D Folie pro Amazfit GTS 2 Mini

Díky pevnému tvaru se 3D folie snadno aplikuje na displej hodinek a díky 3D tvaru není poznat, že folii vůbec máte.

Tvrzená 3D folie nabízí vysokou odolnost a perfektní ochranu pro displej zařízení.3D ochrana zaručuje perfektní krytí celé plochy displeje a vysokou odolnost s tvrdostí na úrovni 7H a tím zvyšuje odolnosti displeje až 2,5krát.3D Foilie zajištuje maximáln krytíí díky několika vrstvám, což zajistí vysoké bezpečí proti poškrábání, prasknutí i pohodlné používání díky anti-Crash stuktuře. Vysoký dojem pocitu autentického dotyku skutečného displeje je docílen 100% přesností a citlivostí, které je docíleno laserovou technologií výroby.

Postup instalace

1.Důkladně očistěte displej pomocí přiloženého vlhkého a následně suchého hadříku.
2. Pomocí nálepek odstraňte případné zbylé prachové částečky.
3. Sejměte ze skla fólii, která chrání lepící část, sklo přesně umístěte na displej a přitlačte ho.
4. Silně přitlačte sklo po obvodu střídavě po všech stranách alespoň 5 minut nebo hodinky s nasazeným sklem otočte displejem dolů na měkký, ale pevný podklad (třeba podložka od myši na stole) a dlaní hodinky přitlačte alespoň 5 minut.
5. Po pár hodinách přitlačení opakujte pro dokonalé přilnutí a vytlačení bublin.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×