Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Yeelock - Chytrý zámek zásuvek a šuplíků

Kód: 1502
Akce MEGA VÝPRODEJ 2024
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Zámek propojíte s mobilní aplikací, prostřednictvím které zámek jednoduše odemknete a zamknete kdykoli budete chtít. Mějte své osobní věci v zabezpečené pomocí smart lock Yeelock od Xiaomi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mijia Yeelock - Chytrý zámek zásuvek a šuplíků

Místo klíčů telefon
Po propojení s chytrou aplikací stačí jeden klik pro otevření. Zámek otevřete jednoduše, pokud jste v dosahu Bluetooth. Již se Vám nikdy nestane, že ztratíte klíče. Pro správu zámku je určena aplikace Yeelock, která je v angličtině a odkaz pro její stažení naleznete níže. Pro spárování zámku s aplikací slouží QR kód, který naleznete v přiloženém originálním manuálu na úvodní straně.
 
Dbejte na bezpečnost Vašich dětí
Malé děti jsou zvědavé a mají potřebu zkoumat vše kolem sebe. S tímto zámkem můžete před dětmi zabezpečit všechny potenciální hrozby jako jsou medikamenty nebo ostré předměty.
 
Chraňte své soukromí
S bezpečnostním zámkem budete mít jistotu, že se nikdo jen tak nedostane k Vašim soukromým věcem. Nejedná se samozřejmě o nedobytný bezpečnostní trezor, ale pro domácí ochranu soukromí, jistě postačí jako dostatečná prevence.Navíc se Vám nestane, že by si někdo bez dovolení "vypůjčil" klíček. V mobilní aplikaci můžete udělovat jiným uživatelům oprávnění k přístupu. O tom, kdo bude mít k věcem přístup, rozhodujete pouze vy.
 
Dlouhá životnost  baterie
Díky ultra nízké energetické spotřebě postačí tužkové AAA baterie k napájení po opravdu dlouhou dobu. V případě nízké zbývající kapacity baterie Vás zámek sám upozorní na blížící se nutnost baterie vyměnit. Pokud byste to nestihli včas, zámek se po vybití baterií sám otevře (nutné nastavit v aplikaci) a Vaše věci tak nezůstanou nechtěně uzamčeny. 

Jednoduchá instalace
Zámek může být instalován téměř na jakýkoli povrch, který je u kancelářského nebo domovního nábytku běžný. Instalace je jednoduchá a providitelná pomocí přiložených nálepek, nebo šroubků pro větší bezpečnost. Návod si můžete prohlédnout ZDE
 
 
Vlastnosti:
Material: ABS + PC
Bezdrátová technologie: Bluetooth 4.0
Funkční vzdálenost: <= 10 m   
Rychlost otevření: 1~2 s
Napájení: 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení)
 
Mobilní aplikace ke stažení zde: Android / iOS
 
Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky 1Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky 2Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky 3Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky 4Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky 5Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky 6Xiaomi Yeelock chytrý bluetooth zámek na zásuvku a šuplíky - uvodka 3
 
 

Smart Bluetooth Drawer Lock Install video

Xiaomi YEELOCK Cabinet Lock Keyless Bluetooth APP Unlock

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×