Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite (1C) - Domácí ventilátor

Kód: 5833
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
1 598 Kč 1 320,66 Kč bez DPH
Na dotaz

Chytrý ventilátor s možností dálkového ovládání přes mobilní telefon a aplikaci Mi Home. Velmi nízká hlučnost – pouhých 30 dB. Aplikace zdarma pro OS Android a iOS. 7 uzpůsobených lopatek zajišťuje silný a plynulý tok vzduchu. Nastavitelná výška. Režim spánku a standardní režim se 3 nastavitelnými rychlostmi ventilátoru. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 lite je zcela totožný s modelem 1C, jedná se pouze o aktualizovaný název.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite (1C) - Domácí ventilátor

Chytrý ventilátor, který můžete ovládat z mobilního telefonu. To je Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite 1C. Tak vpusťte i do své domácnosti čerstvý a příjemný závan vzduchu.

  • Sedm uzpůsobených lopatek zajišťuje silný a plynulý tok vzduchu.
  • Nastavitelná výška – je na vás, zda jej umístíte na stůl či na zem.
  • Režim spánku a standardní režim se 3 nastavitelnými rychlostmi ventilátoru.
  • Díky otáčení v rozsahu 90° se čerstvý vzduch dostane do každého rohu místnosti.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

  • Obsah balení: Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C / 2 lite, Napájecí kabel
  • Mobilní aplikace: Mi Home - Android, iOS
  • Český NÁVOD ke stažení ZDE

Nový tvar lopatek

Sedmero speciálně tvarovaných lopatek větráku umožňuje zvládne vytlačit vzduch až do vzdálenosti 16 metrů. To umožňuje zajistit cirkulaci vzduchu v objemu až 27m3 za minutu. Větrák nabízí dva režimy - standardní a režim spánku (sleep mode), který umožní použití větráku i v ložnici během spánku. Ve standardním režimu si můžete vybrat ze tří rychlostí otáčení dle potřeby. Samozřejmostí je automatické horizontální otáčení v rozsahu 90°.

Ovládání přes telefon - i hlasově

Větrák můžete připojit přes WiFi do své domácí sítě. Následně jej můžete ovládat i pomocí aplikace Mi Home, kterou jistě znáte z dalších spotřebičů. To však není vše - větrák nativně podporuje i asistenty Google Home a Amazon Alexa. Snadno jej tak můžete ovládat i hlasově, nebo vytvářet vlastní scénáře použití.

Chytrá domácnost

S pomocí Mi Home, ale i skrze chytré asistenty od Googlu nebo Amazonu můžete větrák zapojit více do vaší chytré domácnosti. Můžete třeba nastavit, že se automaticky spustí, pokud teplota na jednom z vašich čidel překročí určitou mez, nebo jej spustit v momentě, kdy dorazíte domů a vypnout, když se v místnosti nikdo nenachází. Možnosti automatizace jsou téměř neomezené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Barva: Bílá
Distribuce: EU
Hmotnost: 3,5 kg

Jak nastavit Mi Smart Standing Fan 2 Lite (1C) s Mi Home app

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×