Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5" - Grafický tablet

Kód: 2736
Akce MEGA VÝPRODEJ 2024
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
429 Kč 354,55 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5 je jednoduchý zápisník, 13-palcový LCD displej, černé pozadí, zelené písmo. Nemá paměť - popíšete jednu stránku, poté vymažete kompletně jedním tlačítkem. Magnetické pero je součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5"

Jednoduchý zápisník

Tablet používá přizpůsobený materiál LCD, takže modrozelený rukopis je velmi jasný. Poskytuje také plynulý zážitek z psaní. Pomocí technologie vysoce citlivého snímání tlaku a přizpůsobené obrazovky LCD je váha písma rukopisu ovlivněna tlakem na psaní, čím větší je tlak, tím silnější a naopak. Pomocí prstů nebo jiných předmětů na obrazovce můžete psát bez prodlení. Se stylusem budete mít lepší zážitek z psaní. Obrazovku můžete snadno vymazat pouhým stisknutím tlačítka a můžete kdykoli začít vytvářet.

Žádné záření a neškodné pro děti

Z tabletu nevyzařuje modrý paprsek, nebliká, odráží přirozené světlo. Žádný inkoust a chemické pigmenty, zcela neškodný pro oči a pokožku. Nechybí spínač zámku, aby nedošlo ke ztrátě důležitého obsahu. Pokud obrazovku vymažete 100krát každý den, může buňka s jedním tlačítkem vydržet 1 rok.

Vlastnosti

  • Speciální 13,5“ LCD displej
  • Tmavé pozadí nevyzařující modré světlo
  • Snímá i tlak stylusu
  • Kreslit lze i prsty a jinými předměty
  • Tlačítko zamčení obrazovky
  • Výdrž baterie až 1 rok
  • Český manuál ke stažení naleznete ZDE

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×