Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Xiaomi 70Mai A800s - Set přední a zadní kamery do auta

Kód: 2285
88 hodnocení
Značka: 70mai
3 399 Kč 2 809,09 Kč bez DPH
Na dotaz

70mai Dash Cam A800s + Rear Cam Set - špičková kamera do auta, natáčení až v 4K rozlišení, integrované GPS, noční režim 3D DNR + HDR, 5MPx Sony snímač, ADAS - bezpečnostní asistent jízdy v pruzích a varování před kolizí, konektivita s vaším smartphonem přes WiFi, 3.0" LCD displej, automatická kalibrace času, 500mAh baterie. Set se zadní kamerou 70mai RC06 (FullHD, kabel 5,5m)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi 70Mai A800s - Kamera do auta

Tato kamera je další, o level lepším nástupcem, dosud nejprodávanější autokamery 70 Mai Dash Cam Pro. Oproti svém předchůdci se liší hlavně zabudovaným GPS modulem a vyšším rozlišením nahrávaného videa a to 3840 x 2160 (Ultra HD). Stejně jako už u 70 Mai Dash Cam Pro má Xiaomi 70Mai A800 součástí systém ADAS (Advanced Driver Assistance Systems), který vám při jízdě pomůže s varováním před vybočením z jízdního pruhu a před kolizí, které vám pomohou vyhnout se dopravní nehodě. Co je ale zásadní, že se jedná o sadu přední i zadní kamery.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

    • Český NÁVOD ke stažení ZDE
    • Doporučujeme ale shlédnout tento VIDEO-NÁVOD. Instalace je pro pokročilejší uživatele.
    • Obsah balení: 1x přední kamera 70mai Dash Cam A800, 1x zadní kamera 70mai Midrive RC06, autonabíječka, nabíjecí kabel, samolepka na sklo, 2x elektrostatické samolepky, kabel na propojení zadní kamery do přední - 5m

Oči i vzadu

Součástí setu je i zadní kamera 70mai RC 06, díky které lze jasně zaznamenat všechny důležité detaily i za zadní části vozidla, aby poskytly důkazy např. při nehodě nebo zachytily krajinu během vaší cesty autem. Je to zkrátka inteligentní pomocník při řízení a neohrožený ochránce při parkování.

Noční vidění

Kamera A800 dosahuje ohromujícího videa a živého a čistého obrazu i za špatných světelných podmínek pomocí technologie 3D DNR (Dynamic Neise Reduction), objektivu s clonou F / 1,8 a inteligentního algoritmu, který významně snižuje obrazový šum a automaticky upravuje vyvážení expozice.

Zvýšená bezpečnost jízdy s ADAS

A800 je více než jen spolehlivá palubní kamera. Když nastartujete, A800 začne automaticky nahrávat a aktivuje ADAS (Advanced Driver-Assistance System), který vám při jízdě pomůže s varováním před vybočením z jízdního pruhu, které vám pomohou vyhnout se dopravní nehodě.Ochrana 24/7

U palubní kamery 70mai A800 se ochrana nezastaví, když opustíte auto. Po parkování se automaticky aktivuje parkovací režim. Pomocí tříosého gravitačního senzoru dokáže A800 detekovat jakýkoliv pohyb či rezonanci například, když do vás někdo nacouvá při parkování apod.. Okamžitě zahájí nahrávání, aby zachytila cenný videozáznam.

Integrované GPS

Integrované GPS v palubní kameře zpracovává data efektivněji a rychleji. Funguje jako přesný palubní počítač a lze jej zobrazit v aplikaci 70mai. Data zahrnují: počet kilometrů, dojezd, průměrnou rychlost, maximální rychlost, dobu trvání atd.

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokamery
Formát nosiče: paměťová karta SDXC (nutno dokoupit, NENÍ součástí balení)
Kapacita akumulátoru: 500 mAh
LCD displej: Ano
max. kapacita paměťové karty: 128 GB
počet fps: (pro rozlišení 3840 x 2160): 30fps (možnost nastavit i 60fps při menším rozlišení)
pozorovací úhel: 139°
Rozlišení videa: 3840 x 2160 (Ultra HD)
Rozměry: šířka 88.8 mm výška 59.8 mm hloubka 36.3 mm
Uhlopříčka LCD displeje: 3″
Vestavěný modul GPS: Ano

Xiaomi 70Mai A800 RC06 Dual-vision - VIDEO NÁVOD

Xiaomi's 70Mai A800: The Best Budget 4K Dual Dash Cam with GPS & ADAS?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×