Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Aqara Zigbee Smart Plug (EU) - Chytrá zásuvka

Kód: 8075
Neohodnoceno
Značka: AQARA
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Na dotaz

Chytrá zásuvka pro ovládání připojených spotřebičů. Automatické vypnutí a zapnutí. Vzdálené ovládání přes aplikaci. Statistika spotřeby elektrické energie. Ochrana před přehřátím a přetížením. Technologie ZigBee. Hlasové ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aqara Zigbee Smart Plug (EU) - Chytrá zásuvka

Chytrá zásuvka AQARA Smart Plug EU slouží k ovládání zapínání a vypínání spotřebičů a po připojení k řídící jednotce AQARA Hub vám umožní nastavit automatizaci s ostatními zařízením v systému, například ovládání světel nebo ventilátorů. Zjednodušte si život a využívejte nové možnosti ovládání a automatizace činností ve vaší domácnosti s produkty AQARA.

  • Automatické zapnutí a vypnutí spotřebičů
  • Vzdálené ovládání prostřednictvím aplikace
  • Statistika spotřeby elektrické energie
  • Ochrana před přehřátím a přetížením
  • Komunikace pomocí standardizované technologie ZigBee
  • Můžete použít svého oblíbeného hlasového asistenta

Zajímavé funkce

Zapomněli jste vypnout ventilátor, když spěcháte ven? Jednoduše vytáhněte telefon a otevřete aplikaci Aqara Home. Poté můžete snadno vypnout všechny elektrické spotřebiče ve vaší domácnosti. Využít můžete také režim časovače a zapínat spotřebiče či vypínat v určitou dobu. Velkou výhodou je také podpora hlasových asistentů a snadné ovládání hlasem.

Inteligentní připojení

Díky výhodám protokolu Zigbee inteligentní zařízení reagují rychle a fungují hladce. I když je síťové připojení přerušeno, místní automatizace mezi inteligentním konektorem a senzory stále funguje normálně.

Zpráva o spotřebě energie

Aqara Smart Plug může zaznamenávat spotřebu energie spotřebičů denně nebo měsíčně, což vám pomůže sledovat spotřebu energie a šetřit peníze na vašich měsíčních účtech za energii.

Chytrá domácnost AQARA

Přejete si změnit svou domácnost na chytrou? Zároveň ji ovládat i manuálně? Nechat starosti na technologiích? Ovládat vše na dálku s pohodlí svého chytrého telefonu, tabletu nebo PC? To vše za příznivou cenou?

Objevte produkty pro chytrou domácnost Aqara, které se postarají o každodenní bezpečí a pohodlí. Všechna zařízení lze snadno mezi sebou propojit a využít nepřeberného množství automatizací, scén a nastavení. To vše s možností kompatibility s Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa a Mi Home.

  • Krásně a promyšleně navržené produkty
  • Oceňovaný design je jednoduchý a elegantní, aby zapadl do stylu každého domova

Lehká instalace

Instalace ,,udělej si sám” nevyžaduje k nastavení žádné nástroje, což usnadní montáž a přizpůsobení chytrého domu podle představ zákazníka.

Komplexní inteligentní domácí ekosystém

Rozsáhlé portfolio zahrnuje více než 100 připojitelných produktů Aqara a přidružené společnosti Xiaomi vše s možností kompatibility s Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa a Mi Home.

Klíčové vlastnosti

Chytrá zásuvka pro ovládání připojených spotřebičů. Automatické vypnutí a zapnutí. Vzdálené ovládání přes aplikaci. Statistika spotřeby elektrické energie. Ochrana před přehřátím a přetížením. Technologie ZigBee. Hlasové ovládání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Napájení
Funkce: Automatizace, Časovač, Plánování, Vzdálené vypínání / zapínání
Hloubka [mm]: 77,5
Hmotnost [g]: 90
Maximální proud [A]: 10
Maximální výkon [KW]: 2,3
Podporované OS: Android, iOS
Protokoly: Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, ZigBee 3.0
Šířka [mm]: 62

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×