Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

AQARA Doorbell G4 - Videozvonek

Kód: 8966
Neohodnoceno
Značka: AQARA
2 349 Kč 1 941,32 Kč bez DPH
Na dotaz

Videozvonek - připojení přes WiFi 2,4 GHz, zabudovaný mikrofon, senzor pohybu, reproduktor, noční vidění, rozlišení kamery 1920 × 1080 px, kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT a Google Home, bateriové napájení

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQARA Doorbell G4

Mějte naprostý přehled o dění za vašimi dveřmi a příchozích návštěvách s unikátním chytrým videozvonkem Aqara Smart Video Doorbell, který můžete napájet kabelem nebo bateriemi. Videozvonek sestává ze dvou částí — hlavní venkovní jednotky s kamerou a výkonného opakovače (repeater). Aqara Smart Video Doorbell spolupracuje s Apple HomeKit i systémy Google a Amazon Alexa. Celoskleněný objektiv s šířkou záběru 162° a Full HD rozlišením poskytne detailní obraz. Záznamy událostí se mohou ukládat na vloženou microSD kartu nebo na bezplatný cloud, který pojme záznamy událostí za posledních 7 dní.

Klíčové vlastnosti videozvonku Aqara Doorbell G4

 • Chytrý videozvonek skládající se ze dvou částí
 • Umělá inteligence s rozpoznáváním tváří
 • Možnost nahrávání záznamů aktivit za posledních 7 dní na bezplatný cloud
 • Slot pro MicroSD kartu k ukládání záznamů
 • Objektiv pořizuje detailní Full HD záběry o šířce 162°
 • Hlavní jednotku lze instalovat ven díky krytí IPX3 (doporučuje se instalovat pod stříšku)
 • Vestavěný PIR senzor
 • Možnost obousměrné komunikace
 • Ochrana proti neoprávněné manipulaci a teplotní alarm
 • Možnost napájení bateriemi nebo ze sítě
 • Pokud zvolíte napájení ze sítě, baterie mohou sloužit jako záložní zdroj energie
 • Vnitřní jednotka (opakovač/repeater) s hlasitostí 95 dB vás upozorní na příchozí návštěvu
 • V aplikaci lze pomocí automatizací známým kontaktům přiřadit vyzváněcí tóny, hlasitost i délku vyzvánění
 • Pro ochranu soukromí lze modulovat hlas

Videozvonek Aqara využívá umělou inteligenci

S pomocí zabudovaného algoritmu lokálního rozpoznání tváře snadno zjistíte totožnost osoby za vašimi dveřmi. V aplikaci vedená databáze spojí obličej se jménem a jakmile se známá osoba objeví za dveřmi, bude vám odesláno oznámení nebo se spustí nastavená automatizace. I když se stane, že by vypadlo internetové připojení, funkce rozpoznávání obličeje nebude u zvonku Aqara Smart Video Doorbell ovlivněna.

*Pro dosažení automatizace a propojení s dalšími chytrými zařízeními je třeba zakoupit další hub Zigbee.

Spousta rozšířených funkcí s HomeKit

Pokud používáte zařízení Apple, určitě oceníte, že videozvonek využívá zabezpečení pomocí technologie HomeKit Secure Video. Pokud nemáte u sebe telefon, upozornění i obraz z videozvonku si lze klidně zobrazit na iPadu nebo vaší Apple TV.

*HomeKit Secure Video vyžaduje podporovaný tarif iCloud+ a zařízení HomePod mini, HomePod, Apple TV nebo iPad.

Kompatibilita s Alexou i Googlem

Chytrý videozvonek Aqara Smart Video Doorbell dokáže komunikovat se zařízení Google i Amazon Alexa. Pouhým hlasovým příkazem si tak můžete zobrazit aktuální dění před vašimi dveřmi.

Aqara Smart Video Doorbell ukládá záznamy na cloud

S videozvonkem Aqara získáte možnost ukládání záznamů z událostí na bezplatný cloud. Na něm budete mít všechny zaznamenané události za posledních 7 dní. Ukládání událostí na cloud můžete kdykoli vypnout. Chytrý videozvonek Aqara Smart Video Doorbell má slot pro paměťovou kartu MicroSD až s 512GB kapacitou.

Reagujte na zazvonění, ať už jste kdekoli

Abyste odpověděli na zvonek, nemusíte se nacházet vždy doma. Stačí vzít do ruky svůj chytrý telefon a podívat se, kdo je za vašimi dveřmi a zahájit konverzaci. Videozvonek Aqara Smart Video Doorbell disponuje 162° zorným polem a pořídí detailní obraz ve Full HD. Svým provedením s krytím IPX3 je videozvonek vhodný i pro venkovní použití, ale přesto jej výrobce doporučuje instalovat pod stříšku, aby na zařízení přímo nepršelo a nebylo neustále vystaveno přímému slunečnímu záření.

Aqara Smart Video Doorbell lze napájet bateriemi nebo ze sítě

Videozvonek skýtá flexibilní možnosti použití díky napájení 2 v 1. Aqara Smart Video Doorbell můžete napájet prostřednictvím baterií až po dobu 4 měsíců nebo pomocí následovného napětí 12V-24V AC 0,2A 50/60Hz, 8V-24V DC 0,5A. V tom případě budou baterie sloužit jako záložní zdroj energie v případě výpadku proudu. Videozvonek a opakovač jsou navzájem propojeny a jejich komunikace je zabezpečena silným šifrováním, které je certifikováno společností Apple.

Upravte si vše na míru vám a vaší rodině

Pokud chcete více chránit své soukromí, videozvonek Aqara Smart Video Doorbell umožňuje svou jedinečnou technologií modulovat váš hlas — např. robot nebo klaun, ale s budoucími aktualizacemi mohou přibýt další. Přizpůsobit si lze i vyzváněcí tóny. Videozvonek Aqara umí přehrát předem nadefinovanou zprávu, bude-li za dveřmi cizí osoba. V případě abnormálních situací, jako je vloupání, pokus o zničení zvonku, vybitá baterie apod., budete ihned upozorněni, případně se spustí 95dB siréna. Aqara Smart Video Doorbell umožňuje chránit soukromí vašich sousedů, jelikož můžete nastavit až 3 zóny, které budou na obrazovce skryty. Při detekci známé osoby lze nastavit automatizaci, která spustí předem nastavený tón, jeho hlasitost i délku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Senzory
Dosah: 20 m
Jazyk aplikace: V angličtině
Kompatibilita: Apple HomeKit Apple HomeKit je otevřený protokol pro bezdrátovou komunikaci zařízení v chytré domácnosti. Tato technologie umožň
Napájení: Do sítě, Na baterie
Oblast využití: Zabezpečení
Počet baterií: 6 ks
Počet melodií: 4
Podporované OS: Android , iOS
Připojení: WiFi 2,4 GHz
Rozlišení: 1920 × 1080 px
Typ baterie: LR6
Vstupní napětí: 12 V
Výbava: Mikrofon , Senzor pohybu , Reproduktor , Noční vidění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×