Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Ochranná tvrzená 3D Folie pro Amazfit GTS 2

Kód: 2351
Neohodnoceno
Značka: PRO
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranná tvrzená 3D Folie pro Amazfit GTS 2

Díky pevnému tvaru se 3D folie snadno aplikuje na displej hodinek a díky 3D tvaru není poznat, že folii vůbec máte.

Tvrzená 3D folie nabízí vysokou odolnost a perfektní ochranu pro displej zařízení.3D ochrana zaručuje perfektní krytí celé plochy displeje a vysokou odolnost s tvrdostí na úrovni 7H a tím zvyšuje odolnosti displeje až 2,5krát.3D Foilie zajištuje maximáln krytíí díky několika vrstvám, což zajistí vysoké bezpečí proti poškrábání, prasknutí i pohodlné používání díky anti-Crash stuktuře. Vysoký dojem pocitu autentického dotyku skutečného displeje je docílen 100% přesností a citlivostí, které je docíleno laserovou technologií výroby.

Postup instalace

1.Důkladně očistěte displej pomocí přiloženého vlhkého a následně suchého hadříku.
2. Pomocí nálepek odstraňte případné zbylé prachové částečky.
3. Sejměte ze skla fólii, která chrání lepící část, sklo přesně umístěte na displej a přitlačte ho.
4. Silně přitlačte sklo po obvodu střídavě po všech stranách alespoň 5 minut nebo hodinky s nasazeným sklem otočte displejem dolů na měkký, ale pevný podklad (třeba podložka od myši na stole) a dlaní hodinky přitlačte alespoň 5 minut.
5. Po pár hodinách přitlačení opakujte pro dokonalé přilnutí a vytlačení bublin.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×