Xiaomi, Mi, Mijia a všechny ostatní názvy a propagační materiály Xiaomi jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Xiaomi Inc. Naše společnost Store iStage s.r.o. není s společností Xiaomi Inc. v žádném přímém vztahu ani není s touto společností hospodářsky či jiným způsobem propojena.

Demineralizovaná voda 1,5l

Kód: 9984
Neohodnoceno
Značka: OEM
35 Kč 28,93 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Demineralizovaná voda balená v PET lahvi o objemu 1,5l. Vhodná pro použití v robotických vysavačích s funkcí mopování. Výrazně prodlužuje životnost vysavače. Pokud používáte tvrdou vodu, trysky vysavače se rychle zanáší a mohou se velmi rychle stát zcela neprůchodné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Demineralizovaná voda 1,5l

Demineralizovaná voda balená v PET lahvi o objemu 1,5l. Vhodná pro použití v robotických vysavačích s funkcí mopování. Výrazně prodlužuje životnost vysavače. Pokud používáte tvrdou vodu, trysky vysavače se rychle zanáší a mohou se velmi rychle stát zcela neprůchodné. V případě zanešení trysek takovouto vadu nelze reklamovat v rámci záruky. Následné mimozáruční čištění zanesených trysek může být velmi finančně nákladné. Pro mopování používejte pouze čistou vodu bez čistících prostředků, pokud k tomu není váš vysavač přizpůsoben. 

Demineralizovaná voda je speciálním způsobem upravená voda, zbavená především vápenatých a jiných minerálů, které způsobují zanášení a usazování vápence a jiných pevných vrstev v zařízeních, které mohou mít negativní vliv na jejich chod a životnost.

Není určeno pro lékařské ani potravinářské účely - určeno pro technické účely - vodivost do 50 µS

Vhodné pro všechny robotické vysavače s funkcí mopování.

Obsah: 1,5 l
Cena za 1l:
Vodivost: <50 µS
Balení: PET lahev

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Obsah: 1,5 l
Vodivost: <50 µS
Balení: PET lahev

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×