XIAOMI MI WIFI ROUTER PRO - DVOUPÁSMOVÝ ROUTER

Kód: 852
Značka: Xiaomi
2 699 Kč 2 230,58 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

XIAOMI MI WIFI ROUTER PRO - DVOUPÁSMOVÝ ROUTER 2,4GHZ A 5GHZ

Xiaomi Mi Wifi Router PRO je špičkou v řadě bezdrátových sítí této značky.
4 antény, čtyřnásobný výkon!
2533Mbps je pořádná rychlost.

Router je vhodný jak do domácnosti pro maximální rychlost, tak i pro firemní prostředí díky svému výkonému hardwaru.

Zůstaňme však u WiFi. Router podporuje funkci Dual-Band, to znamená, že dokáže zároveň vysílat jak na pásmu 2,4GHz, tak na méně obsazeném 5GHz. Pokud tedy máte telefon nebo notebook s podporou WiFi 802.11a/ac (5GHz), zaručeně pocítíte vyšší rychlost i odezvu. Router může vysílat obě pásma jak nezávisle (v dostupných WiFi sítích tak uvidíte dvě dostupné sítě, 2,4 a 5GHz), tak dohromady pod jedním SSID pro co nejvyšší výkon, právě pro kompatibilní 802.11ac sítě. Každému připojenému zařízení můžete jako správce nastavovat maximální rychlost připojení, přístup ke sdílenému disku, nebo si můžete nechat posílat upozornění na telefon, když se určité zařízení k WiFi připojí. Snadno tak třeba poznáte, že jsou děti doma.

Standardní pásmo 2,4GHz specifikace 802.11n umožňuje dosáhnout rychlostí až 800 Mb/s, pásmo 5GHz specifikace 802.11ac poté až 1733Mb/s. Čtyři neodnímatelné antény poté zajistí velmi vysoký dosah WiFi sítě, nemusíte se proto bát, že už v patře nebo na zahradě internet nechytíte. WiFi síť můžete také omezit časovačem, který např. WiFi síť každý večer vypne a každé ráno opět spustí.

Router umožňuje ještě vysílat takzvanou WiFi síť pro hosty, která může mít zcela odlišné jméno od těch ostatních. Je to ideální v případech, kdy je u vás někdo na návštěvě a nechcete mu svěřovat své soukromé heslo a přístup na domácí síť plnou fotek, videí atd.

K routeru můžete do USB portu připojit externí disk nebo flashku a udělat z něj tak dostupné úložiště pro většinu elektroniky, kterou máte doma. Router podporuje jak sambu, tak DLNA, stačí si tak z počítače nahrát na externí disk fotografie nebo filmy a ty si pak jednoduše přehrávat z televize. Každá modernější podporu DLNA nabízí.

Externí úložiště může sloužit i jako záložní místo pro vaše fotografie a videa přímo z telefonu, klidně přímo z dovolené! Pro nahrání souborů do routeru nemusíte být nezbytně doma, připojeni na WiFi. Samozřejmě stačí mít nainstalovanou mobilní aplikaci MiWifi, která je spárovaná s vaším Xiaomi účtem a soubory můžete stejně snadno na router nahrávat i prostřednictvím zcela jiné WiFi nebo mobilního připojení. Pochopitelně pak data putují pomaleji, ale je to možné.

Další nespornou výhodu má Xiaomi router pro již stávající Xiaomi uživatele. V mobilních telefonech Xiaomi je router viditelný přímo v průzkumníku, můžete si též nastavit automatickou zálohu fotografií z telefonu, jakmile dorazíte domů a také lze k routeru připojit hromadu dalšího Xiaomi příslušenství. Ať už jsou to všechny možné senzory chytré domácnosti, vařič rýže, čistička vzduchu, nebo chytrá žárovka Yeelight. Pro domácí kameru Yi zase můžete nastavit, aby se záznam z ní ukládal na úložiště, připojené k routeru.

Obsah balení:
- Mi Router PRO
- Adaptér + EU redukce

Upozornění:
Jedná se o CN balení s redukcí na českou zásuvku, aplikace pro chytrý telefon skrze kterou se zařízení nastavuje, je standartně v anglickém jazyce (pro android dostupné v jazyce českém).

Nastavení routru se provádí přes mobilní Aplikaci Mi Wifi

APLIKACE Xiaomi Mi Wifi KE STAŽENÍ - ANDROID / IOS.

XIAOMI MI WIFI ROUTER PRO nejlevnejsiXIAOMI MI WIFI ROUTER PRO cenaXIAOMI MI WIFI ROUTER PRO sklademXIAOMI MI WIFI ROUTER PRO  ROUTER nejlevnejsiXIAOMI MI WIFI ROUTER PRO popis