Roborock S6 Max V - Robotický vysavač

Kód: 2832
21 hodnocení
Značka: Roborock
ZDARMAZDARMA
Xiaomi Roborock S6 Max V Robotický vysavač
11 390 Kč 9 413,22 Kč bez DPH
Na dotaz

Robotický vysavač s funkcí mopování. Xiaomi Roborock S6 MaxV Black disponuje funkcí virtuální umělé inteligence v kombinaci s laserovou technologií snímání. Multi-level mapování umožňuje rozeznat až 4 poschodí v domácnosti bez nutnosti další dokovací stanice. Výkonný nasávací ventilátor se silou 2500 Pa odstraní nečistoty z podlah i koberců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotický vysavač - Roborock S6 Max V

Novým Xiaomi Roborock S6 Max V dosáhl další úrovně vývoje robotických vysavačů. Jako jeden z nejlepších modelů, které dnes najdete, je vytvořen tak, aby vám bez problémů poskytl vše, co potřebujete. Díky redesignu je až o 25% výkonnější než předešlý model S6. Pro lepší orientaci má kromě senzorů LiDAR také stereokameru. To umožňuje rozpoznat překážky na cestě, odhadnout jejich polohu a velikost, aby se jim S6 Max V vyhnul. Bezkartáčový motor dodává sací sílu 2500 Pa a neunikne mu žádný prach. Roborock S6 Max V lze také použít jako mopovací robot. Výdrž baterie je úctyhodných 180 minut a pokud je Roborock S6 Max V vybitý, automaticky zajede k nabíjecí stanici a pak pokračuje tam, kde skončil. LiDAR a vizuální rozpoznávání scén umožňují víceúrovňové mapování, takže robot je schopen rozlišovat mezi různými podlažími. Na každém patře lze nastavit nezávislé omezené oblasti, neviditelné stěny a stírání omezených oblastí. Roborock S6 Max V je vybaven čtrnácti různými senzory.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

  • Český NÁVOD ke stažení ZDE

Dvojitá kamera, lepší vidění

První velkou výhodou je jeho navigační systém. Navigační systém, který byl vyvinut s ohledem na váš domov. Tento nový model Xiaomi, navržený se stereo kamerou, která vám umožní vnímat hloubku a s duální kamerou LDS LiDAR. To umožňuje rozpoznat překážky na cestě, odhadnout jejich polohu a velikost, aby se jim vysavač . Snímač se nachází nahoře v korunce vysavače, která se otáčí o 360° a senzor skenuje celé okolí vaší domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je velmi podobný tomu, který se nachází v moderních autonomních vozidlech s autopilotem. Lze vnímat a vyhnout se jakémukoli předmětu od šířky 5 cm a výšky 3 cm. S ním se můžete bezpečně vyhnout zapomenutým hračkám, miskám na jídlo pro domácí mazlíčky nebo šálku s ranní kávou. Ideální do každé domácnosti. Pokud jde o kameru v domácnosti, soukromí a bezpečnost jsou klíčové. Všechny obrázky zpracované ReactiveAI jsou vymazány ihned po pořízení.


Vidí i ve tmě

Nejenže se skládá z jedné z nejlepších kamer, které najdete, ale také má vysoce kvalitní infračervený systém, který vám umožní vidět ve tmě a využívat všechny její vlastnosti ve dne i v noci. Svůj domov můžete uklízet rychle a efektivně kdykoli, ve dne i v noci.


Víceúrovňové mapování

Nejpřizpůsobivější. To Roborock S6 MaxV vystihuje nejvíce. Díky svému systému víceúrovňového mapování rozpozná různá patra vašeho domu, aby se mohl přizpůsobit všem typům místností a prostor. Na každém patře můžete definovat různé úklidové i no-go zóny.

Pokročilé mopování

Další z jeho skvělých vlastností je, že má sací výkon, který je lepší než u jiných modelů a dosahuje 2500 Pa. Díky tomu je schopen zachytit z domu velké množství prachu a nečistot. Nejen, že bez problémů dům vysaje, ale také setře. Xiaomi Roborock S6 Max V pracuje s čipem Qualcomm APQ8053, který z něho dělá inteligentního pomocníka v domácnosti. Automaticky dokáže upravit průtok vody a s novou funkcí inteligentní detekce koberců už se nemusíte bát mokrých koberců z mopování. Díky této funkci uklidí lépe i během vysávání. Automaticky výkon navýší a koberec vysaje s vyšší sací silou než ostatní povrchy. (Funkce inteligentní detekce koberců musí být zapnuta v aplikaci).

 

Ovládání přes mobilní aplikaci

Ovládací aplikace Mi Home sdružuje ovládání kompletní chytré domácnosti v podání Xiaomi a jejich partnerů. Na aplikaci je skvělé, že je připojena skrze váš Xiaomi účet ke všem prvkům chytré domácnosti kdekoliv na světě. Nemusíte tak být doma, abyste spustili vysávání podlahy, nebo zkontrolovali, kde právě vysavač uklízí. Díky aplikaci Mi Home si můžete naplánovat, kdy a jak často bude váš robotický pomocník vysávat, případně mu jednorázově pokyn k vysávání zadat, byť už budete třeba sedět v práci. Dále můžete ovládat sací výkon a prohlédnout si trasu, kterou vysavač během práce urazil.

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Doba úklidu: 180 min.
Filtrace: HEPA type filtr
Funkce mopování: Ano
Hlučnost: 67 dB
Kapacita baterie: 5200 mAh
Kapacita nádobky na vodu: 460 ml
Kapacita odpadní nádobky: 300 ml
Max. plocha pokrytí: 250 m2
Navigace: LDS Laser + Kamera
Ovládání přes telefon: Ano
Sací tlak: 2500 Pa
Typ baterie: Li-Ion

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×
Update cookies preferences