Amazfit Smart Scale - Chytrá osobní váha

Kód: 2573
72 hodnocení
Značka: Amazfit
846 Kč 699,17 Kč bez DPH
Na dotaz

16 vyhodnocovaných údajů, měření srdečního tepu, měření tělesné rovnováhy, synchronizace přes Bluetooth, WiFi 2,4GHz a aplikaci Zepp, velký 3,4" LCD displej, podpora až 10 účtů, v každém může být až 12 uživatelů, podpora režimu hosta (guest mode), podpora pro těhotné ženy i pro měření váhy malého dítěte. Skleněný povrch v barvě Aurora Gradient

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amazfit Smart Scale

Tato chytrá váha na první pohled zaujme stylovým designem Aurora s barevným přechodem, díky kterému se stane atraktivním doplňkem každé moderní domácnosti. Vrchní strana přístroje je vybavena dobře čitelným multifunkčním digitálním displejem. Díky velmi přesnému čipu a na základě zadaných základních informací poskytuje váha hodnoty pro 16 tělesných indikátorů. Spárujte váhu s mobilní aplikací Zepp přes bezdrátové připojení Bluetooth nebo WiFi a získejte komplexní přehled o naměřených hodnotách.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

 • Jazyk mobilní aplikace: Čeština - iOS, Android

Měření 16 tělesných metrik

Chytrá váha na první pohled zaujme stylovým designem Aurora s barevným přechodem, díky kterému se stane atraktivním doplňkem každé moderní domácnosti. Vrchní strana přístroje je vybavena dobře čitelným multifunkčním digitálním displejem a důmyslnými ITO elektrodami na vyšší přesnost měření. Diagnostická váha zajistí komplexní diagnostiku skladby těla a měření 16 tělesných metrik včetně procenta tělesného tuku, svalové hmoty či obsahu vody.

Perfektní diagnostika

Díky velmi přesnému čipu a na základě zadaných základních informací poskytuje váha hodnoty pro 16 tělesných indikátorů (hmotnost, BMI, poměr tělesného tuku, svalová hmota, obsah vody, poměr bílkovin, kostní hmota, bazální metabolismus, podkožní tuk, tělesný věk atd.). Díky těmto hodnotám snadno pochopíte vaši celkovou fyzickou kondici. Kromě toho váha měří srdeční frekvenci ve stoje, čímž pomáhá posoudit celkovou úroveň vaší kondice pro přizpůsobení cvičebního plánu.

Bezdrátové připojení Bluetooth a WiFi

Spárujte váhu s mobilní aplikací Amazfit přes bezdrátové připojení Bluetooth nebo WiFi a získejte komplexní přehled o naměřených hodnotách. Aplikace navíc poskytuje přesný výpočet kalorií spálených každých 30 minut v 18 podporovaných pohybových aktivitách. Na základě předem naměřených údajů je vytvořen individuální cvičební plán na zlepšení vaší fyzické kondice. Váha podporuje 10 účtů Amazfit, z nichž každý může používat až 12 členy vaší domácnosti. Nechybí ani funkce inteligentního rozpoznání uživatele či režim hosta.

Vlastnosti:

 • Funkce: měření tuku, měření svalů, měření vody
 • Vysoká přesnost měření
 • Multifunkční digitální displej
 • Analýza 16 tělesných metrik
 • Detekce srdeční frekvence ve stoje
 • Funkce vážení dítěte
 • Bezdrátové připojení WiFi a Bluetooth
 • Mobilní aplikace Amazfit (Android, iOS)
 • Exkluzivní design Aurora Gradient
 • Krycí tvrzené sklo s vysokým leskem
 • Napájení: 4 × AAA baterie

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytrá domácnost
Bluetooth: Ano
Detekce srdeční frekvence: Ano
Funkce vážení dítěte: Ano
Kompatibilita: iOS, Android
Materiál desky: Plast, Tvrzené sklo
Měření svalové hmoty: Ano
Měření tuku: Ano
Měření vody: Ano
Nabíjení: 4x AAA baterie
WiFi: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×
Update cookies preferences